مطالب سایت

به روز رسانی بیت کوین Bitcoin / U.S. Dollar

سلب مسولیت این تحلیل صرفا جنیه آموزشی دارد و هیچ پیشنهادی مبنی بر خرید و فروش نیست   قبلا تحلیل شد که بیت کوین... مشاهده بیشتر»

شاخص کل

  سلب مسولیت این تحلیل صرفا جنیه آموزشی دارد و هیچ پیشنهادی مبنی بر خرید و فروش نیست   سلام شاخص یکی از بهترین... مشاهده بیشتر»

فلوله

  سلب مسولیت این تحلیل صرفا جنیه آموزشی دارد و هیچ پیشنهادی مبنی بر خرید و فروش نیست   اهداف میان مدت و بلند... مشاهده بیشتر»

سبزوا

سلب مسولیت این تحلیل صرفا جنیه آموزشی دارد و هیچ پیشنهادی مبنی بر خرید و فروش نیست   اهداف فلش های  سبز رنگ خط... مشاهده بیشتر»

لکما

  سلب مسولیت این تحلیل صرفا جنیه آموزشی دارد و هیچ پیشنهادی مبنی بر خرید و فروش نیست لکما یکی از کم ریسک های... مشاهده بیشتر»

به روز رسانی بیت کوین Bitcoin / U.S. Dollar

  سلب مسولیت این تحلیل صرفا جنیه آموزشی دارد و هیچ پیشنهادی مبنی بر خرید و فروش نیست   بیت کوین جای حساسی هست ... مشاهده بیشتر»

تحلیل سدور(سیمان دورود)

سلب مسولیت این تحلیل صرفا جنیه آموزشی دارد و هیچ پیشنهادی مبنی بر خرید و فروش نیست اگه اون محدوده آبی شکسته یشه روند... مشاهده بیشتر»

به روز رسانی تحلیل نفت

  سلب مسولیت این تحلیل صرفا جنیه آموزشی دارد و هیچ پیشنهادی مبنی بر خرید و فروش نیست فک کنم دیماه 99 بود که... مشاهده بیشتر»

نکته

تقریبا 95 درصد تحلیل های این سایت میان مدت و بلندمدت هست یعنی بازه 6 ماه به بالا    در ضمن این تحلیل ها فلقط... مشاهده بیشتر»

تحلیل فملی

  سلب مسولیت این تحلیل صرفا جنیه آموزشی دارد و هیچ پیشنهادی مبنی بر خرید و فروش نیست مشاهده بیشتر»